» Poradna » Notebooky

Je nějaký nový notebook s recovery oddílem s windows

Ahoj,chtěl bych nějaký notebook který má recovery oddíl nejlíp za 13-20 tisícmůj starý ho má a docela jsem si na to zvykl když začne být zpomalený tak podžím jednu klávesu při zapnutí a za deset minut je tam novej Windows jako z výrobycena není zase až tak rozhodující ale nikde jsem nenašel jestli to notebook má nebo ne jestli to vůbec ještě dělajíPředem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Všechny s Windows....

Každopádně v dnešní době je instalace Windows poměrně jednoduchá věc a při instalaci správných ovladačů to je lepší jak recovery oddíl. Vyhnete se reklamám, zbytečnému software a budete mít čistý OS.

Právě že si nedávno kupoval známý notebook HP model nevim a recovery tam nemá původně jsem myslel že to mají všechny s Windows ale nevím kde to přesně zjistit A k té instalaci vím že to není těžké už jsem také dělal ale to recovery je rychlé a jednoduché vím že je to spíš lenost Jinak dík za odpověď

Notebooky s desítkami recovery oddíl nemusí mít, protože desítky sami o sobě dokážou dát notebook do továrního nastavení.Alternativou k recovery oddílu je vytvoření bitové kopie systému.