Je naozaj taky shit tento disk? Kingston SSDNow V300 240GB

Chcem len nazor ludi ci naozaj tento disk Kingston SSDNow V300 240GB 7mm je naozaj taky shit s prepacenim a ja som bol v tom ze Kingstone je kvalitna znacka. Po tom co som tu cital na fore vcera som bol znechuteny a prekvapeny lebo ja som si ho objednal ale zatial neprevzal.

Odpovědi na otázku

Vem raději Crucial MX100 - 256GB, vyjde levněji (cca 2600,-). Je to nástupce osvědčeného M500 a podle testů, co jsem zatím viděl, je o něco lepší. Momentálně je cenově bezkonkurenční.Kingstone řadu V300 v tichosti "vylepšil" horšími čipy. Výkon klesl na polovinu. V300 teď odpovídá pravticky starší řadě V200:http://www.cnews.cz/kingston-tise-zmrzacil-ss...

M550 je nástupce M500. MX100 je odlehčená verze - čipy na menší technologii s větší kapacitou - tím pádem menší počet fyzických čipů uvnitř keramických pouzder (M500 má např 4 čipy v jednom pouzdře a MX100 jen 2) Projevuje se to v o něco menším výkonu v paralelních operacích (v testu na Anandtechu je to vidět). Ale stále se jedná o stejnou třídu čipů s DDR přenosem jako M500 a ne s asynchronním SDR ONFi v1.0 jako v Kingstonu V300.Kingston V300 je reálně pomalejší než Intel X25-M G2.

No ve výsledku je o něco lepší než M500. Test je tady (asi myslíš ten samý):http://www.anandtech.com/show/8066/crucial-mx100-2... Za tu cenu má výsledky parádní. Co jsem tak koukal, tak většinou je těsně za M550 (občas i před).