» Poradna » Windows (a jiné OS)

Je možno nastavit start nabídku z windows 8 do 10 (prosím žádnou vulgaritu)

Dobry den nedá se nastavit start nabídka z windows 8 do win 10? Mě se to metro celkem líbí a chtěl bych ho nadále mít i po aktualizaci. Ja vím že to bez alternativních programů nepůjde. Proto pokud by někdo měl nějaký tip jak to nastavit nebo napodobit tak prosim pište.

Odpovědi na otázku

Dá, v nastavení hlavního panelu, viz videohttps://www.youtube.com/watch

Děkuji ale myslel jsem spíše metro ze strany na stranu protoze používám lenovo yoga 300 tak tento start znám ale děkuji za odpověď(pokud byste měl nějaký další tip ta me prosim informujte).

co znamená ze strany na stranu? win10 má tabletový režim, tam by to mělo jít všechno nastavit

O tomto tabletovem režimu vím a používám ho ale ze strany na stranu myslim to co měli win 8/8.1

A to myslíš jako od leva do prava, nebo z jedné plochy na druhou plochu? Pojem strana má hodně významů, třeba záchod.

Menu Start->Nastavení->Přizpůsobení Pozadí, zamykací obrazovka, barvy->Start->Používat celoobrazovkovou nabídku Start->Zapnout

Pokud by mi někdo pomohl například přes team viewer byl bych moc rad protoze mi chybí záložka s tímto nastavením startu