» Poradna » Programy

Je mozne znovu ziskat hru na Steam, ak nemam kod?

Mal som zakupenu hru Batman Arkham Origins, ale po obnoveni zo zalohy sa mi na steam uz nezobrazuje. Problem je, ze aktivacny kod som mal na mailovej adrese na centrum.sk, ale oni po pol rocnej neaktivite schranku vymazali.Existuje moznost, ako sa ku hre dostat?

Odpovědi na otázku

Pokiaľ si ju mal zakúpenú a nainštalovanú, zaregistrovanú na STEAMe - tak je stále tvoja - kľúč je u nich uložený. Skús si ju na STEAMe nájsť a skús Download. Ak tam nebude Zakúpiť - tak je tvoja a len stiahneš a nainštaluješ.Neviem, ako je to pri zmene e-mailu, ale tiež by to nemal byť problém - v nastaveniach svojho účtu je totiž možnosť meniť e-mailovú adresu (V klientovi Steam - Nastavení - Účet....).Prihlás sa do klienta a uprav si kontaktný e-mail. A potom skús toho Batmana vyhľadať.

Dik, vyskusam.

Som ja ale trubka. Uplne som zabudol, ze som mal aj iny ucet na steame este od roku 2010 a omylom som sa prihlasil cez tento.Po znovuprihlaseni cez ucet, kde som mal Batmana je vsetko v poriadku a hru tam mam.

Stagnují si ji z kat nebobtpb zadarmo ne