» Poradna » Programy

Je možné přes NAPSTER stáhnout jiný soubor než nějaký zvuk. formát

Je možné přes NAPSTER stáhnout jiný soubor než nějaký zvuk. formát.Třeba nějak upravit zip a nechat ho stáhnout kámošem z nějakého jiného PC?Asi blbost že?

Odpovědi na otázku

Blbost to neni. Dej si hledat v googlu slovo wrapster, ale myslim, ze se to nejak moc nerozsirilo. Ono totiz lze zjistit zda jde o skutecny mp3 soubor nebo prejmenovany rar apod. celkem jednoduse a neni tak lehke to obejit.Jinak na audiognome se sdileji mj i Real soubory, takze napr. i video soubory tam sou.

No ale přímo v napsteru asi né že?