Je možné přejít na verzi 1903 WIN 10?

Zdravím, potřebuju přejít na starší verzi 1903, proč ? Protože mám zvukovou kartu která má funkční drivery, pouze na 1903 verzi a níž, asi dlouho potrvá než autoři opraví chyby, jelikož karta už nemá podporu. Zkoušel jsem přejít na starší verzi, v nastavení a aktualizace a zabezpečení, ale nic tam není, napadlo mě sehnat instalační verzi s verzí 1903, ale nemůžu nic najít.Poradil by mi někdo jak se dostat ke starší verzi, díky moc.PS: Zvukova je tato: Soundblaster XFI elite pro

Odpovědi na otázku

Zkus utilitu Windows-ISO-Downloader.exe https://www.heidoc.net/joomla/technology-science... 1903home/pro , české windows 10 tam jsou.

Díky moc, zkusim.

kedze sa vo win10 nedaju vypnut aktualizacie, tak ti to aj tak same prejde na 1909, takze neries a kup druhu zvukovku.

Tato zvukovka fungovala skvěle, nerad bych investoval ne malé peníze do nové karty.

osobne si myslim, ze 1909 problem byt nemoze, lebo zmeny oproti 1903 su minimalne.. ale ked pises, ze nefunguje, tak asi nefunguje. Cakaj na update driverov...

Je dost divné, že by ovladače funkční v 1903 nefungovaly v 1909. Chtělo by to zkusit čistou instalaci. Každopádně zůstávat na starším buildu W10 nemá smysl, MS bude poměrně rychle ukončovat podporu neaktuálních verzí.

Podľa mňa - predtým tam mal správne ovládače, ale po "aktualizácii" nezakázal aj aktualizáciu ovládačov a M$ mu "iniciatívne" tie funkčné ovládače prepísal ich vlastnými generickými.A možno by mu pomohlo, keby sa pozrel sem: https://drivers.softpedia.com/get/SOUND-CARD/CREATIVE/C... Sú tam pre W10 - 64bit

Jo zkoušel jsem, a ovladače na tu zvukovku na win 10 mají i na ofiko stránce.. https://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspxProstě od nového updatu 1909 je to nefunkční

A fakt to nejde vypnout ? :(

Jde to vypnout, použit tento program: https://www.sordum.org/9470/windows-update-block... Zaškrtni "protect service settings (pak ti Windows aktualizace sami nezapnou): https://www.sordum.org/wp-content/uploads/2019/0...

no to som zvedavy.. updaty vie vypnut kazdy 8=> ale oni sa potom same zapnu, takze ak to nieje spustena aplikacia a nekontroluje/nevypina sluzbu winupdate pravidelne tak to nebude fungovat..

Jelikož to používám dlouho, tak vím, že to na 100% funguje. Ještě se mi Windows, bez mého svolení, ani jednou sám neaktualizoval. Když jsem Windows Update zakazoval ve Službách, tak to se mi právě stalo. To mě právě přivedlo k tomu programu. Vyzkoušel jsem ho, funguje, není co řešit.

som si to nahodil na postelny notebook, takze ako povedal Stevie Wonder: uvidime! Treba tomu dat 2-3 mesiace.

Musíš mi zaškrtnuté "protect service settings", nevím, jak je to v češtině (program se dá přepnout i do češtiny). Jeden týpek, to zaškrtnuté neměl a pak mi hlásil, že to nefunguje, po zaškrtnutí, žádný problém.No a pak můžeš dát hlášku o tom, jak to funguje či ne. A když velká část lidí takhle začne vypínat aktualizace, tak snad MS dojde, že lidem se opravdu nelíbí, mít jen automatické aktualizace, obzvlášť, když je to loterie: copak dnes po aktualizacích, asi nepůjde?

tak tak.. v synology som ani raz nemal pocit, ze potrebujem aktualizacie vypnut a to ich pouzivam rovnako dlho ako win10. Aktualizacia cojaviem radius servra nedoyebe synchronizaciu na onedrive.. vo windowse sa to stava relativne casto.

Díky chlapi, vyzkouším.

skúšals i tieto drivery? alebo používaš oficiálne?http://danielkawakami.blogspot.com/

Zdravím, drivery od Dana jsem používal na zvukovce Audigy SB 2 platinum, a vše bylo perfektní, dneska jsem to opět zkoušel taky přes Dana, jen s tím že jsem nemohl najít přímo na X-FI elite pro driver.

Ne, ujo gugel nemá karanténu, má anti vir díky bohu Teď vážně věř mi zkoušel jsem ale toto je všechno pouze na verzi 1903, ale aby se neřeklo znova jsem to nainstaloval, a toto je výsledek. https://ctrlv.cz/2P8HJako u všech pokusů.. které jsem zatím zkusil..

Ještě bych zkusil deaktivovat kontrolu podepsaných ovladačů (popsáno např. na https://www.auslogics.com/en/articles/disable-drive... ) a pak teprve nahrát ovladač. Dost často to skvěle zafunguje

Zkusím díky

Tak i to jsem vlastně zkoušel pomocí toho to videa:https://www.youtube.com/watch

A hodilo tu samou chybovou hlášku?

Ne, nakonec se jednalo uplně i jinou zvukovou kartu, tak mi to hodilo jakoby error ze nemůže byt driver naistalovaný protože nedetekuje správný produkt.. Fakt nemužu nic najít na Xf-i elite pro, zkoušel jsem i pax driver.

A driver pro W10 od Creative https://support.creative.com/Products/ProductDetails.aspx nefunguje ? Fakt je, ze se starsimi PCI kartami Creative jsou problemy s novejsimi W10, napriklad instalace probehne bezproblemove, v systemu je teoreticky vsechno dobre, pouze detail, ze zvuk nejde, asi nejaky bug W10.

Ne, nefunguje.. já už fakt nevím zkusím starší verze win.

Creative pise "Fix no audio heard or "Unable to find audio device" error, with Windows 10 RS4 (Version 1803) and above.", tak asi se myli. Pokud se karta v systemu objevi, tak se doporucuje rezim 44100/16 bit a vypnout ruzna vylepseni. Kdyz nic, tak starsi W10 asi pomohou, ale nutne zatrhnout update. Jsem mel problemy s Audigy, ale ani pres Google jsem na nic neprisel, starsi verze bez problemu.

Jakou w10 verzi máš na mysli. ?

Do jednoho PC, co se ke mne po letech vratil, AM2+, Athlon 250, jsem po nekolika neuspesnych pokusech dal prastarou verzi 10.0 (Build 10240) stahnutou v roce 2015 od Microsoftu, vsechno funguje.

zkusim diky