Je možné použiť moduly RAM s CL11 + CL9 dohromady?

Zdravím, je možné použiť RAM DDR3 1600Mhz CL11 v kombinácii DDR3 1600Mhz CL9? Resp. je možné kombinovať pamäte RAM s inými CAS LATENCY?//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Obecně ano, poběží podle parametrů té horší. Ale nedá se vyloučit ani varianta, že si spolu nesednou.

vďaka za odpoveď. A ako spoznám, že si spolu nesadnú? Nezapočíta mi ju alebo ako?

Pravděpodobně počítač vůbec nenaběhne. Případně jak píšeš, naběhne, ale bude se tvářit, že tam je pořád jen jeden modul.

Typicky tak..A pak je proste potreba vsem modulum manualne v UEFI nastavit tech CL11, coz je akce asi tak na minutu prace. ;o)

viete mi dať podrobnejší návod?

Ten Vam dal vyrobce zakladni desky v podobe manualu k ni.A jak konkretne nastavit casovani CL11 u konkretni desky, to je samozrejme v kazde variante UEFI trochu jinak. Kazdy vyrobce desek ma jina menu atd.