Je možné osadit vývod na LCD GT 610 do historické desky Gigabyte GA-H61M-D2-B3?

dobry den mam zakladnou dosku gigabyte h61m d2 b3 a dostal som graficku kartu MSI GeForce GT610 2GB DDR3 potreboval by som vediet jestli tam bude sedet dekuji zqa odpoved//"Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Přečtěte si proto, jak napsat správný titulek (odkaz se otevře v novém okně). Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd. Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány."//

Odpovědi na otázku

Sedět bude tak, kam jí posadíte. Nemá nožičky, neuteče.Osadit do základní desky jí lze. Otázka je, zda se vejde do bedny, máte dostatečný zdroj (asi ano) a zda jí vůbec potřebujete (je to hrozný kšunt a integrovaná grafika možná lepší).https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-HD-2500-Des...

mám dosť veľkú skriňu na to a zdroj je 500w a je to dar tak chcem potešiť tak mi stačí napíš tan bude sedieť alebo nie

Píšu, že do desky osadit jde. Více napsat nejde.

Radšej by som dostal teplé ponožky ako tú GT610

Ale bude to fungovať ?

Samozrejme ! Prečo by nefungovala .

Ano, osadit půjde, ale fungovat to v podstatě nebude. Ta karta je stará a slabá, na hry nepoužitelná. Aspoň ne na žádné novější.

Takže to nemá cenu osadzovat ?

nie a nema cenu aby si sa dalej vypytoval.

Dobre Ďakujem

Nemá, zbytečná práce.

Ta karta je vhodná leda do popelnice.

Tu kartu zahoď, nemá to cenu.