Je možné k single RAM (8 GB) dokoupit stejnou a mít 16 GB ?

Bratr by potřeboval zvětšit kapacitu RAM, protože z 8GB se už stalo opravdové minimum. A tak bych se rád zeptal, jestli mohu koupit jakoukoliv RAM se stejnou frekvencí a 8 GB , nebo musím koupit set dvou osmi GB abych se dostal na16 GB. nevím, jestli single RAMky mají nějak nastavené, že můžou jet jen na jednu :Dděkuji za všechny odpovědi

Odpovědi na otázku

Kup parametrově stejnou a nebude problém.

Jo můžete koupit další modul a přidat ho k tomu starému jenom musí mít stejné DDR typy paměti a musíte vědět jestli máte volný slot ale myslím že tam určitě volný musí být