Je moje PC sestava v pořádku ?

Dobrý dem Chtěl jsem se ujistit zda je moje PC sestava kterou si hodlám pořídit připravena na hraní her na max detaily a práci v primitivních 3D programech dělaná procesor Intel Core i5-6500 grafická karta MSI Radeon RX 470 GAMING X 8G, 8GB GDDR5RAM Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133Zakladní placka MSI B150M NIGHT ELF - Intel B150Chladič procesoru Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev.2SSD Kingston HyperX FURY - 120GBPecný disk WD Blue EX - 1TB Zdroj Zalman ZM600-GSII 600WSkříň EuroCase MC X201, černáMechanika ASUS DRW-24F1MT, černá, bulkPředem děkuji za každou odezvu v oblasti hardware jsme trochu negramotný :)

Odpovědi na otázku

Relativně slušný, jen zdroj je fakt shit... proč proboha Zalaman a proč 600W ? (reálně to stejně nedá). Corsair CX 500, či nějaký pěkný Seasonic bude určitě lepší... Chladič bych volil jinej, SSD taky, mechaniku bych nekupoval vůbec a chybí k není SATA kabel... Case je to dost otázka vkusu, ale 500,- není mnoho, bude to papírák a sice se to tam vleze, ale je to mATX.. tzn. menší...+ nemáš tam Windows...

takže zdroj jsem změnil na Seasonic S12II-520 520W a chladič na SilentiumPC Fera 3 HE1224 ale SSD jsem nechal stejny nebodˇ jsem jenom chudy student co celou vyplatu vrazí do PC a windows bude 8.1 a case mám ověřenou od kamoše a proč takovou nebotˇ se na ní nebudu dívat ale hlavně proto že mně tiží rozpočet lehce nad 20 000 Kč ale stejně děkuju moc za rady

A kdyby se našla pětistovka navíc, tak už by bylo na GTX 1060 6GB a už by se daly i ty hry na max :D

Tak s 1060 aktuální hry na max bych netvrdil, ale začalo by to být hodně slušné...A s tou case jsme to myslel hlavně tak, že v případě nákup ATX desky, velké grafiky, chladiče atd. bude problém s místem... ale říkám, každého věc (podívej se, jestli se tam ta fera vleze.

Takže s tímhle jste všichni spokojeni ? procesor Intel Core i5-6500grafická karta MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OC, 6GB GDDR5RAM Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133 (tohle už nemohu změnit jelikož je už vlastním)Zakladní deska MSI B150M NIGHT ELF - Intel B150Chladič procesoru SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 SSD ADATA Premier SP550 - 120GBPecný disk WD Blue EX - 1TB Zdroj Seasonic S12II-520 520WSkříň Zalman Z1 NEO, černáMechanika ASUS DRW-24F1MT, černá, bulkWindows 8.1

Modře svítící skříň + červeně svítící deska? Nechtělo by to ještě třeba zeleně svítící grafiku a blikající RGB pásek?B150M Mortar je lépe vybavená a levnější (neplatí se u ní za světélka a nápis "GAYming") a normální Z1 bez blikátek a okének také vypadá lépe (navíc v ní není vidět prach).

Třeba je účelem vyvolat epileptický záchvat.

Takže s tímhle jste všichni spokojeni ? procesor Intel Core i5-6500grafická karta MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OC, 6GB GDDR5RAM Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133 (tohle už nemohu změnit jelikož je už vlastním)Zakladní deska MSI B150M NIGHT ELF - Intel B150Chladič procesoru SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 SSD ADATA Premier SP550 - 120GBPecný disk WD Blue EX - 1TB Zdroj Seasonic S12II-520 520WSkříň Zalman Z1 NEO, černáMechanika ASUS DRW-24F1MT, černá, bulkWindows 8.1

A nějakou normální nesvítící bednu s dobrým větráním. U Zalmana je to Z3. U SilentiumPC třeba M20, M25 nebo M35.

Tu desku ještě zněním a case taky jenom jsem to tu chtěl na rychlo poskládat a zklidit ještě nějakou kritiku než pujdu spat zítra k tomu sednu a poskládam to finálně ale furt musím mit na myslí že nemuzu prekrocit 21 000 tak teda uvidím

Ušetřit se dá třeba na zdroji. Stačí i CX430. Ono to totiž celé bude i v zátěži žrát jen do 250W.

Ne, viz: 24. 8. 2016 23:29A pokud bys uvažoval na vypalování na M-Disc a Data Tresor Disc (odolnější DVD), tak koukni po mechanikách LG.