Je GTX 780 dost výkonná GK např. na PUBG?

Dobrý denMám na reklamaci svoji gpu rx 470 a místo ní teď jedu na gtx 760 OC.Práce ve win žádný problém, ale hry musím hrát na low detaily protože mifps skáčou 30-70, nejvíc se drží při těch 30.. přitom u všech her splňuji rec. požadavky a ještě s rezervou.. Rocket league, For Honor, PubgGrafika jede na jiném pc v pořádku. Ovladače mám, tak v čem může být problém? Jako by jí něco brzdilo.cpu: fx 8350, 8gb ram, win 10Předem díky.//upraven titulek dotazu z nekonkrétního "Výkon grafiky"//

Odpovědi na otázku

Asi záleží na hrách, ale GTX760 v PubG, to rozhodně není doporučovaný HW.PUBG má coby minimální grafiku GTX960, 760 je starší a slabší, tzn grafika nesplňuje ani minimální požadavky. Doporučená je GTX1060, tzn z 7xx řady by to byla asi 780Ti, pak GTX980 to jsou karty naprosto jiné výkonostní ligy.Jinak je třeba si uvědomit co znamená doporučovaný HW, typicky se jedná o 60FPS AVG (tzedy i dropy pod 60) v medium detailech, třeba Microsoft u svých her uvádí i optimální sestavu, což je sestava pro ultra nastavení a 60FPS a je tam standardně uváděná GTX1080TiTakže jediné doporučení je koupit si aspoň grafiku střední třídy a ne několik generací starý lowend

Já se neptám na 780 na PUBG!!Já se ptám proč mi 760 nejede na plno!Jste mi z toho udělali úplně jiný dotaz :D

Vzhledem k tomu jak to popisujete bych si tipl, že jste prostě nastavil detaily moc vysoko a nestačí Vram. RX 470 měla 4GB, 760 má 2GB (alespoň většinou). FX pro hraní PUBG také není ideál, takže je otázka jak to běhalo na té RX. ZDa tam náhodou nebyly propady taky, ale protože je silnější, tak to nebylo tak poznat (minimum bylo výše). To ale jen fabuluji.