Je Evolve Pulse 400 W dostatečný na GTX 750 Ti + FX CPU?

Dobrý den chci se zeptat.staci mi výkon zdroje Evolve Pulse 400 w na grafiku GTX 750 GTI 2 gb ddr5 a na procesor AMD Fx 4100? (95w)//Upraven titulek dotazu z nekonkrétního "výkon zdroje."//

Odpovědi na otázku

Evolve je výrobce zdrojů problémů. Pokud ho nemáte a teprve kupujete, tak se poohlédněte rozhodně jinde. Pokud už ho máte, tak to zkuste zapojit. GTX 750 žere prd, takže by to ani pro tenhle odpad neměl být problém (tedy za předpokladu, že to bude pracovat tak jak má).