Je dobrý nápad použít tuto televizi jako monitor na seriály nebo internet ?

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli je tento televizor vhodný použít jako monitor na koukání na seriály nebo internet.Televizor: https://televize.heureka.cz/gogen-tvl-22885/

Odpovědi na otázku

ne neni - maly, spatny pozorovaci uhly (TN matrice)

Ok díky.

Myslis, ze telka pozna, ze se divas na serial nebo na neco jinyho?

Jestli už ji máš a zvládneš se na to dívat tak proč ne? V žádném případě bych ji, ale nekupoval a to ani za flašku.