» Poradna » Notebooky

Je Acer Aspire V3-551G-10468G1TMakk NX.M0FEC.003 notebook na dnešní hry ?

Dobrý den chetěl bych se zeptat jestli na tomto notebooku :http://notebooky.heureka.cz/acer-aspire-v3-551g-10468... , Rozjedu nějaké dnešní hry jako je třeba AC3, Guild Wars 2, Battlefied 3 atd. Poprípadě mi poraďte který je lepší za podobnou cenu (16000) ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Hru rozjedeš, ale ve strašném rozlišení. Uvědom si, že celý notebook má včetně dobíjení příkon max 90W, což je o hodně méně, než mají herní grafické karty v desktopech.

Děkuji za radu. Existuje nějaká lepší alternativa za podobnou cenu?

ne, notebooky nejsou na hry.

Ta ty peníze si pořídit kus plechové bedny. Na herní PC to stejně nebude stačit.

NB nejsou na hry a výrobce to u těchto modelů neuvádí, jejich chlazení i celková konstrukce není připravena chladit dlouhodobě CPU* a GPU* pokud tam dokonce není jen integrovka! Být výrobcem, tyto reklamace metu následně ze slotu WARPem, i z NASA by se přijeli podívat jak je možné, že reklamovaný NB překonal rychlost světla.* Nezáleží na tom jak je výkonný.