» Poradna » Programy

Jde zprovoznit síť z diskety?

Nevíte někdo jestli jde zprovoznit síťová komunikace mezi dvěma PC, které mají síťové karty a jsou spojeny TP kabele, pomocí bootovacích disket systému DOS,nebo Win98?Potřeboval by jsem přenést např. instalační soubory z jednoho PC na druhé.Dík za radu

Odpovědi na otázku

Připojil bych se k tomuto dotazu s dalším. Je možno se z bootovací diskety připojit k Novelovskému serveru? (NW 5)

Ano, jde. Pro microsofti site existuje DOSovsky klient, ten se na disketu vejde. Umi ho vygenerovat NT server, je tusim i na CDcku NT, ja jsem ho kdysi "vypreparoval" v Windows 3.x, tusim se da stahnout i z microsoftiho FTP. Mozna bych ten obsah sve diskety jeste nekde vyhrabal, az se za tyden vratim z dovolene (takze kdyztak mail). Problem muze nastat jedine v pripade, ze ta sitovka je Plug&Play a nevi se jeji adresa a IRQ.Zrovna tak se vejde na disketu i DOS klient pro Novell (to k dalsimu dotazu).