» Poradna » Notebooky

Jde vyměnit grafická karta GT335M v notebooku Asus N53J?

Dobrý den, mám notebook ASUS N53J s grafickou kartou NVIDIA Geforce GT335M a rád bych ji vyměnil za jinou, která by podporovala shader model 2.0.Předem všem děkuji za radu.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Geforce GT 335M podporuje Shader Model 2.0

Jo, tahle grafika umi dokonce SM4.1. Akorat ma naprosto tragicky vykon. (Byl to kram uz v dobe, kdy byla nova. A to je uz cca 10 let.)

Grafickou kartu nevyměníš. Navíc tvoje tohle umí, takže bych spíš viděl problém ve špatných ovladačích.

To Vam radi verime. Ale to byste nesmel mit laptop, kde GK vymenit nejde. Budete muset poridit novy pocitac.

https://ctrlv.cz/shots/2020/09/24/Ybt3.pngGT335M je cca v tom červeném čtverci. Jak vidíš, je součástí základní desky a jde vyměnit jen s celou základní deskou. Jenže jiná základní deska ti nebude pasovat do toho notebooku, takže bys musel vyměnit i celé tělo notebooku. Jinými slovy. Chceš lepší grafiku? Kup si notebook s lepší grafikou (a nebo stolní PC, kde si ji můžeš měnit libovolně).

Grafika v notebooku se mění výměnou celého notebooku. Pokud chceš možnost měnit komponenty, tak příště nekupuj notebook, ale stolní počítač. V notebooku můžeš těšit tak RAM nebo harddisk.

A u tenkých notebooků už často ani tu RAM ne.

V mém notebooku jde vyměnit jak CPU, tak i GPU

Výjimky se najdou. Ale je jich dost málo.

Co je to za notebook?

ASUS N53JN

Véna se sel nejspíš ptal na NTB orgasmica, že mu jdou vyměnit cpu a gpu,

Alienware Area 51m

aha.. takze teraz si v alze objednas 3070 a normalne tam osadis a ides dalej, hej? lebo ked nie, tak je ta vymenitelnost za rovnaku kartu, ktoru aj tak nikde nezozenies zbytocna.

Ne.A proto Dellu hrozí hromadná žaloba...https://www.mahanyertl.com/2020/dell-alienware-area-...

suhlasim, dobre im tak. Za oyebavanie sa plati. Ziadny sud by ani nemal byt, dell by mal vsetkym co ten book kupili vratit prachy a ospravedlnit sa.