» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jde Vám některý SW divně od asi 27.8.2014 u o.s. Microsoft

Aktualizace Microsoft KB2993651 je vražedná pro některý SWJde Vám některý SW divně (nejde), nebo shazuje operační systém MS-Vista od asi 27.8.2014?Příčinou je nepovedená "záplata" od Microsoft KB2993651.Příklad popisu nepříklad zde:http://diit.cz/clanek/microsoft-vydal-pr... Zkrátka - KB2993651 neinstalovat nebo odstranit.U mne se to projevilo u Collins COBUILD Student's Dictionary - výkladový slovník.

Odpovědi na otázku

Jen ještě dodám - zvýrazním vůči článku v odkazu:U mne -> KB2982791 v systému jsem n e m ě l a příčinou byla "lepší/opravená" záplata KB2993651.- Windows 7 - SW se chová nevypočitatelně (původně jsem podezříval proniknutí malware),- Vista shazovala "opravená" záplata KB2993651. I KB2993651 je vadná.

Aktualizace nainstalována a vše korektně běží.Jen tu vzniká otázka zda je problém v té záplatě. Nebo je to problém v těch aplikací, které využívali tu chybu, kterou ta záplata opravuje.

Nejspíš tím budou trpět jen některé aplikace, ale sám MS přiznává, že to nemá odladěno.Projev byl, že procesy po ukončení programu ("zmizení okna") dál běžely a dočasné/pracovní soubory vzniklé aplikací zůstávaly na disku neodstraněny.Windows 7 se tvářily OK (Vista po několika minutách Modrá obrazovka smrti). Určitě na výkonu kompu to nepřidá.

Ano tento problém taky pozoruji

Mám nainstalované OBĚ aktualizace a počítač i programy fungují naprosto normálně (W7 x64). Asi mám kliku...

V mém případě jde o 32-bit verzi Windows Home a nebo 32-bit Windows Vista Business. Vista padala do BSoD Blue Screen of Death.

upřesní 32-bit Windows 7 Home (Seven - sedmičky)

je nedoporucuji bezhlave instalovat vsecky aktualizace a nemel sem s tim problem

Já mám někdy silný pocit že Microsoft vydává aktualizace na Win7 schválně závadné aby donutil lidi přestoupit na Win8. To samé s WinXP. Když vycházeli poslední aktualizace zaslechl jsem zprávu že po jejich nainstalování se seká OS........Pro určité osoby: Toto není paranoia ale domněnka

podobny pocit sem mela u W XP a W Wista, treba na tom neco je

1. operační systém je opravdu složitý2. MS si nadělal tolik klonů, že je nestačí testovat -ASI...3. Není to první (ani poslední) případ vadných záplat (dokonce si pamatuji, že nějaká záplata poškodila zavaděč)4. Proč vnucuje MS automatickou aktualizaci? Pokud ji osobně vypnu, tak NEODBYTNĚ mne otravuje, že ji mám zapnout. Když tak má vadnou AUTOMATICKY odstranit (ono prohlášení - kdesi na netu utajené - KB2982791 byla vadná, automaticky Vám instalujeme novou KB2993651, ale tu starou si napřed odinstalujte bude kolidovat. Kdy??? Když automaticky mi již instaluje novou - na mých kompech (Win7 a druhý Vista) stejně vadnou?---> Něco je špatně.

Jo mě příde že na tom opravdu něco je Ale to samé u Chromu nebo Adobe. Všichni chtěj tichý aktualizace.....proč asi

http://www.dataprojekt.cz/U několika zákazníků jsme zachytili následující problém:- Enterprise Architect způsobuje zobrazení modré chybové obrazovky a následný restart počítače.- Chyba se projevuje zejména při generování HTML a práci s BPMN diagramy.- Chyba se projevuje na operačním systému Windows 7 (32/64)Problém způsobily srpnové aktualizace zabezpečení od společnosti Microsoft. Konkrétně se jedná o tyto tři záplaty:KB2993651KB2982791KB2970228V tuto chvíli je jediné dostupné řešení tyto aktualizace odinstalovat. Provede se následovně:- Spustit aplikaci Windows Update.- Kliknout na "Zobrazit historii aktualizací"- Kliknout na "Nainstalované aktualizace"Vybrat příslušné aktualizace a v kontextovém (pravý klik) menu kliknout na "Odinstalovat"Po odinstalaci patchů je třeba restartovat počítač, poté bude EA fungovat normálně. Může se stát, že Vám Windows nabídnou aktualizaci znovu nainstalovat, v takovém případě doporučujeme skrýt aktualizaci (volba v kontextovém menu na dané aktualizaci v seznamu ke stažení).

KB3000061 - doplněk k 20141017 - vytváří nespuštění/chybování některého SW https://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/33f2c4bb-85d... https://support.microsoft.com/kb/3000061