» Poradna » Mobily

Jde udělat černobílý display na androidu?

Odpovědi na otázku

Na nekterem telefonu ano, na nekterem ne

Nevím, proč ty přiblblý smajlíky. Nastavení, Usnadnění, zapnout Korekce barev.

Kdybys místo přiblblých smajlíků napsal typ telefonu, možná by ses něco dozvěděl...

Huawei T1 mediamad

To máš nejaký šialený tablet.

No pokud to tam nedal přímo výrobce, tak to nejde. Ani nechápu, co by to mělo za smysl.

Mám černobílý displej na čtečce s Androidem a není to moc šikovné - většina aplikací spoléhá na barevný kontrast, a na černobílém displeji jsou pak nepoužitelné - text a pozadí jsou jen mírně odlišné odstíny šedé.Moc aplikací tam nemám, ale i těch pár jsem docela dlouho přebíral a nastavoval v nich barvy, aby se použít daly.

v google play si dej vyhledat "BW theme"