» Poradna » Programy

Jde to vůbec nějak upravit Windiws Vista Home Premim ?

Windiws Vista Home Premim , upravit k obrazu např WIN 2000
Pokud ano poraďte prosím...

Odpovědi na otázku

upravit k obrazu Je pro Vás co? Pokud 100% schodný vzhled a chování tak ne. Pokud myslíte ořezání efektů , jen podobný vzhled tak ano.

Tak alespoň to ořezání efektů bych zkusil, možná jsem to nepřesně napsal.

Ano to jde.

Prosím, jak na to?? Pokud možno polopatě...

Panebože to sou základy dyť to je stejné jako u XP.

V motivech nastavit na Klasické nastavení a v systému upřesnit > efekty atd.... to to nejste schopen najít?

Víte, já měl doposud 2000 a tak ten skok je strašnej, a má to 14 dní, jsem v tom ztracenej jak v pralese....všecko je jinak.....

Aha tak to jo

Tak poradí nkdo???jak na to???

Vzdyt uz ti to napsal. Asi o 3 odpovedi vys.

Vždyť se to dělá v 2000 skoro stejně...

Klikneš pravým myšítkem na plochu, dáš poslední položku "přizpůsobit", vybereš "Motiv", tam zvolíš "Klasické nastavení" a klikneš na OK... a je to...

Díky