» Poradna » Programy

Jde snížit DirectX z 11 na 10?

Jde prosím snížit DorectX z 11 na 10?Mam takovej problem aktualizoval se mi DirectX a ted nemohu instalovat nějake hry pořad mi to píše toto: dx11\Dx11 Device.cpp(152) : Error in 'Render::Dx11 Device::open' : Failed to create Direct3D device (0x887a0004).Mam sice slabou grafiku ktera to nepodporuje to je jiste a chtěl bych to nějak vratit pokud to jde .Můžete mě nějak poradit krom zakoupení nove grafiky ?děkuji//"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

To je samozřejmě pitomost, DX jsou zpětně kompatibilní a není žádný důvod se vracet zpět. Spíš máš nějak nabořený systém.

Díky za odpověď celou dobu hledám po netu nějakou radu a když jsem si chtěl nainstalovat jednu hru ktera mi 100% šla před par měsíci tak mi to ted dalo druhou hlašku při instalaci a to "error code 6" a dospěl jsem k názoru že mi nezbyde nic jineho než znova cele to překopat a nahrát novej system .Asi snad vyr nebo něco nevím nemám sílu už hledat každopadně moc dík za odpověď .

Co tak se obtěžovat a:- jaká hra to je- jaký HW to je- co na to technická podpora té hry? Oni vám odpověděli něco co vám nepomohlo? Co vám tedy odpověděli abychom nehledali stejné řešení?

A už jsi koukal, jestli je tam ten vyr? Stačí sundat bočnici a máš jasno hned. Ten se nedá přehlédnout:https://ctrlv.cz/shots/2018/10/09/xTIU.png

Win32/Bubo_bubo?

Nebude odpověď v tom že to co pouští používá DX11 a on nemá DX11 HW?

Ano, muze to byt ono. Bud ta hra vubec na danem HW nepojede, protoze nutne vyzaduje DX11, nebo je to pripad hry, kde lze verzi DX volit v nastaveni (namatkou treba WoT, WoWs) a je tedy treba zvolit DX9/10 podle HW.Jinak z hlediska nainstalovaneho DX je vzdy cilem mit ten nejnovejsi a vsechny minule, jinak leccos nebude fungovat. Typicky absence DX9 vede v modernich systemech k podobnym potizim.Kazdopadne MUSIME znat typ GK, nazev te hry a idealne i verzi Win.

To by mohlo být ono.

mas nainstalovanou "golden" june 2010 verzi?MP

Velké problémy s pády hry Fifa20, ve fifě 19 to dělalo také, tak jsem přepnul v nastavení (fifaconfig) direct X 11 a problém napořád vyřešen. Jenže u fifa20 tato možnost v nastavení není. 'Odkazuje mě to na upgrade ovladače invidia gtx 1660Ti, který mám nejnovější. Můžete někdo poradit, jak bych mohl přepnout, direct x 11 z nynější 12tkyS prominutím někoho rada zde u podobného problému, že je přeci nesmysl jít zpět je absolutně od věci se vší úctou. Možná teoreticky, ale v praxi se nějakým způsobem kope directx12 a invidia a to mám novou gtx 1660Ti 6GB.(1 rada na netu, co nepomohla bylo v souboru fifasetup.ini změnit "DIRECTX_SELECT = 0" namísto 0, dát 1, nepomohlo-naopak občas to 2h funguje teď 5minut)?Píši to dnes, kdy vyšla asi 1. aktualizace hry, ale ten DirectX a invidia neopraveno a to když zadáte toto téma tak na to, že je hra 3 týdny na trhu to hlásí hodně lidem, ale nikde jsem nenašel vyřešení.A OPRAVDU MÁM ODZKOUŠENO ŽE VE FIFA 19 STAČILO PŘEPNOUT DIRECT X 12 NA DIRECT X 11. PROTO nelze to nějakým zopůsobem ikdyž to nenabízí v nastavení udělat? Děkuji za odpovědi, rady. Ale prosím fakt mám z toho nervy, dal jsem za to 1500,- a nejde to???

Pro všechny který hledají odpověd a né debilní kecy chytráků který vědí hovno který je nasráno na téhle stránce požehnaně takže jestli chce vrátit staré direct x tak to nejde jakmile nainstalujete novější direct x tak ho neodinstalujete stane se součástí systému za druhé jsou dvě možnosti povedlo se vám naistalovat direct x např 11/12 i když není podporovaný (i když by se nemělo stát spíše by vyjela hláška že máte nejnovější aktualizaci) za druhé např může stáhnout dxcpl a hru emulujete a pojede na starším dx ptm je tady možnost že v cfg hry změníte parametry např z dx11 na dx10 pokud hra má sys launcher změnte na starší direct x a hra pojede poslední koupit novější grafiku nebo celou sestavu