Jde rozchodit CS:GO ?

Ahoj ! Rozchodit myslím ,tak ,že jsem si koupil asi před týdnem CS:GO a píše mi to problém ,,Model Shader 3 ´´ neví někdo jestli je tu šance to rozchodit ňako ? Mam dost mizernou grafiku ale kdyby to šlo byl bych fakt moc rád :) a jestli je to vůbec v grafice. Grafika: Intel(r) 82945G Express Chipset FamilyPožadovaná grafika: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

Odpovědi na otázku

riešenie je jednoduché, kúpiť dedikovanú grafickú kartu. tá integrovaná, ktorú máš, je len zobrazovadlo, navyše už celkom staré, o nedostatočnom 3D výkone ani nehovorím.bohužiaľ, cs:go ti nepôjde, cs 1.6 by ešte mohlo, ak nie dx3d/opengl tak aspoň softvérovo, no nie je to žiadna výhra.

Ahoj díky za odpověď :) já se snažím vydělat na nový PC kde bych rozjel i ty náročnější hry jako je CS:GO,GTA 5 ale 15tis. je ještě docela dost :) tak jsem si myslel ,že by to tenhle PC mohl rozchodit :) ale když jsem hledal na netu s mojí Grafickou kartou a další tak jsem našel někoho kdo to dokázal rozchodit ale nevím jak :/

ono ak ťa tlačia peniaze tak vieš fungovať aj na pc z bazaru, kde občas natrafíš na schopnú konfiguráciu za dobré peniaze. niekedy v celku a niekedy po častiach.už som videl maníka čo predával i5 druhej generácie bez grafiky, disku, ale s 8GB ram, síce shitným zdrojom, normálnou skrinkou a bolo to celé za nejakých 150€...čo máš teraz za pc? možno dočasne kúpiť nejakú 750ti, alebo výkonnejšiu z bazaru a máš na chvíľu postarané, kým našetríš na nejaké to delo.