» Poradna » Notebooky

Jde připojit LCD s HDMI s VGA výstupem na NB?

Zdravím, chtěl jsem si připojit druhý monitor k NTB ale když připojím HDMI kabel k VGA tak mi druhá obrazovka napíše že "input not supported" jestli to nejde nějak jinak vyřešit když to není podporované.díky//Titulek upraven z nesmyselného "ddd".//

Odpovědi na otázku

A jak s tím souvisí "ddd"?

Zrejme dnes sa už vyjadrovanie na školách neučí

Zdravím, chtěl jsem si připojit druhý monitor k NTB ale když připojím HDMI kabel k VGA tak mi druhá obrazovka napíše že "input not supported" jestli to nejde nějak jinak vyřešit když to není podporované.díky

Ako nám pomôže zopakovanie problému? HDMI do VGA nenapojíš a ak máš prevodník, napíš aký. LCD nemá aj VGA?

Proč znovu opakuješ otázku, jsi duševně nedostatečný?

kdyby napsal "dd" tak bych i věděl:https://cs.wikipedia.org/wiki/Dd_(Unix)ale ani to s monitorem nesouvisí...

Převodníky mezi VGA a HDMI nejsou obousměrné, nelze je otáčet. Musíš vyhledat převodník z VGA na HDMI.

Přesně tak, výstupem je noťas, takže převodník z VGA na HDMI, ne naopak. https://1url.cz/MMHDS