» Poradna » Počítačové sítě

Jde připojit dodatečná Wifi anténa k routeru, který nemá výstup na anténu?

Zdravím,Chci se zeptat, jestli jde rozvést wifi po bytě přes router, který nemá výstup na anténu, má klasické porty a usb - http://www.image-share.com/ijpg-2428-14.html Děkuji

Odpovědi na otázku

Ano, musíš ho rozkuchat a anténu připájet k internímu konektoru. Uvnitř bývá obvykle místo antény jen nějaká jednoduchá cívka.

Ale pokud nemáš nějaké hlubší znalosti elektroniky, tak se do toho nepouštěj.

Co to je za otázku? Jestli nepodporuje IEEE 802.11, tak si kup jinej. Jak bys to tam chtěl jako dodělat?

Realne nejde.Poridit wifi router.

Napište přesný název routeru. Toto podle obrázku vypadá na klasický router bez wifi. K němu anténu nelze připojit (ani dopájet)

Pokud nechceš jakékoli wifi zařízení zničit, tak se o něco podobného ani nepokoušej.

Bez antény to bude jen router, nikoli Wifi Router, takže nemá Wifi modul. Můžeš k tomu připojit třeba onen Wifi router, nebo AP.

Dělají se i WiFi routery s integrovanou anténou. Tipl bych, že tazatelovi hapruje signál, tak ho chce vylepšit.