» Poradna » Notebooky

Jde použít klávesnice na ovládání tabletu když je poškozená ovládací vrstva

Mám prasklou vrchní ovládací vrstvu na tabletu MID ANDROID Q 88 , nemohu jí sehnat , pomůže mi zakoupení klávesnice k rozpohybování tabletu ve všech funkcích Děkuji všem kteří tomu rozumí za radu laco48

Odpovědi na otázku

spíš ne.to je nevýhoda levných věcí. nejsou náhradní díly

Kup si něco takového a připoj myš. Myší lze Android celkem pohodlně ovládat. http://www.satomar.cz/index.php/e-shop/lcd-tabl...