» Poradna » Programy

Jde oddělit toolbar od taskbaru ve Windows 7?

Zdravím

jde nějak oddělit toolbar od taskbaru ve Win7?
Ve WinXP mám horizontálně dole taskbar a vertikálně vpravo toolbar. Ten toolbar jsem si nejprve vytvořil na taskbaru jako Nový panel nástrojů a pak jsem ho přetáhl na pravou stranu.
Ve Win7 se mi povedlo jen vytvořit nový panel nástrojů, ale nejde mi oddělit ho od taskbaru. Jde to nějak, třeba editací registrů nebo nějakym tweakovacim programem?

Pavel

Odpovědi na otázku

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windo... ... se obávám, že to nepůjde.