» Poradna » Web a internet

Jde obejít X-Frame-Options:deny?

 |   |  Microsoft Windows 7 Firefox 82.0

Ahoj. Nevíte, prosím, zda-li jde nějak obejít nastavení zákazu vložení webové stránky do rámů? Na jednom z monitorů v práci mám non-stop od rána do večera tři okna prohlížeče, v jednom Google Analytics, ve druhém Facebook Messenger a ve třetím nějaký náš interní systém. Každé ráno po zapnutí to znamená srovnat si ta tři okna "tak akorát", ať z každé stránky vidím, co potřebuji, což sice jde, ale dělat to den co den je trochu práce. Zkusil jsem to tedy vyřešit uděláním jednoduché stránky s framy, nicméně (logicky) Google Analytics i Facebook má načítání do nich zakázané. Nevíte, jde to nějak obejít (třeba nějakým nastavením přímo v prohlížeči, popř. jakkoliv jinak)? Logika káže, že asi nejde... Ale za optání moc nedám. :) Děkuji!

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

avatar
 | Microsoft Windows 10 Firefox 78.0

Logika ma pravdu. Mnohem jednodussi je pouzit nejaky program, ktery ti umozni zapamatovat si pozici oken na obrazovce a pak je tak znova rozmistit.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Analytics, Facebook Messenger, Options, Options +, Frame, Google Analytics, Interní systém, Optání, Logika