» Poradna » Mobily

Jde o stejný typ telefonu?

Samsung GT s5830, Samsung S5830 Galaxy Ace, Samsung Galaxy s5830, Samsung Galaxy Ace GT-S5830 to všechno je jeden a ten samý mobilní telefon a nebo jde o různé typy?

Odpovědi na otázku

si děláš p r d e l ne?

Vůbec ne, já se v mobilech moc nevyznám, každopádně potřebuju vědět, pokud jsou to teda jiný telefony, tak jestli když mám baterii u který je napsáno "pro Samsung Galaxy s5830" bude kompatibilní i s těmi dalšími typů telefonů. Resp. do kterých všech telefonů taková baterie půjde.

A co se podívat do obchodu a zkontrolovat ty baterky?

Já ti teda, Karle, nevím - ale logika mi vraví - výrobca Samsung - modelová rada S5830 - to ostatné, to sú už len písmenká, ktoré rozlišujú to, čo obsahuje program v mobile, aplikácie, OS a pod. Baterka je pre všetky jedna.

Aha, to jsem nevěděl, dík.