» Poradna » Programy

Jde nějak vrátit hromadné přejmenování souborů?

Ahoj. Prostě jsem označil kupu souborů (ctrl A) abych je zkopíroval do jiné složky a v tu chvíli jsem si všiml jednoho špatného názvu, kliknul pravým, dal přejmenovat a všechny se přejmenovaly na stejné jméno, jen v závorce se liší pořadovým číslem)To asi zpět nedám, že?

Odpovědi na otázku

dáš, ze zálohy

Komp si zálohuji, ale data na externím disku ne.

Zkus Recuvu - možná se tam objeví ty soubory s původními názvy - prostě to zkus.

Jestli jsi ještě složku nezavřel, mohlo by posloužit Ctrl+Z.

Díky šéfe, tohle mě zachránilo už asi potřetí!

Děkuji mnohokráte za radu, funguje bezvadně. Vždycky, když hledám nějakou záchranu problému, co se mi na mém počítači vyskytne, tak je to popsáno počítačovým jazykem, že tomu vůbec nerozumím, ale tohle je stručné jasné funkční.Děkuji děkuji děkuji.Přeju krásný den Štěpánka