» Poradna » Programy

Jde ještě získat ZPS 18?

Nevíte, jestli ještě jde sehnat Zoner Photo Studio 18? Ať už koupit, nebo byly vždycky po čase uvolňovány starší verze v rámci různých kampaní. Nechce se mi pronajímat verze X. Díky za radu

Odpovědi na otázku

A co na to říká zoner.cz nebo google? Nechce se mi to hledat za tebe.

Hledal jsem neúspěšně, proto se ptám tady. Na Zoneru jsem o starších verzích nenašel nic a na googlu jen spoustu zpráv o vydání verze 18 a pár recenzí, jinak taky nic.

Stáhnout ano https://www.zoner.cz/downloadkoupit už asi ne. Leda na uložto najít vhodný pack.dat a mít nelegal.

Díky za odpověď. Já právě chci nejdřív zkusit legální cestu.

Zkus hledat na aukro, bazoš atd... Ja jsem ho před několika měsíci koupil za pár stovek, byla to verze která se přidávala, k počítačům Lenovo.

Teď jsem se díval a na aukro je teď 17, což je skoro jak 18.... Případně počkej a časem se objeví možná i 18

Díky za dobrý tip, software bych na Aukru nečekal