Jde instalovat win 7 na disk s uloženými daty?

Chci nainstalovat win 7 na disk na kterém mám asi 400gb dat, ¨mám na něm dva oddíly jeden na systém, druhý na data-400gb, ale když dám instalovat win, tak se mě to nezeptá na jaký oddíl instalovat tak se bojím aby mi to nezformátovalo disk. Je nějaká možnost nahrát windows na určitý oddíl? Díky!

Odpovědi na otázku

Ja, sa trocha do pocitacov vyznam.
Ale ked mam problem s automatickou prackou (taktiez elektronika), tak si volam opravara, nehanbim sa.
Tento svet chce aj inych odbornikov, doktorov, murarov, pekarov...
Nie kazdy musi byt odbornik na PC.
Zavolaj si cloveka znaleho, tak ako si ja volam na pracku, co je na tom zle?

Windows neumeji formatovat disk. Umeji formatovat ODDIL (radeji rikejme hezky cesky PARTITION)

MP

Mirec : pardon, pan profesor (internet je svina)
Nechcem neporadit, ale nechcem poradit zle.
Naozaj treba aspon zakladne znalosti, potom sa da radit.

jasne to je maximalne v pohode, vubec krize
dejte to na ten systemovy oddil a je to ok, ani tam to nebude vymzane, jen to skonci v novem adresari Windows.OLD

mozna kvuli tomu procisteni by to ale stalo za to zformatovat - tam je hezky pruvodce, jen nedelat instalaci jako Upgrade, ale tu druhou verzi - pokrocilejsi, jen zadate key/ resp potvrdite ze ho zadate nekdy pozdeji, pak dal a tam je vyber disku a oddilu kam to chcete soupnout, kdyztak dole jsou moznosti tak kdyz kliknete tak se otevere volba na formatovani - odstraneni oddilu, vytvoreni novych atd atd . .

Kdyz se vas to pta na jaky oddil to chcete nainstalovat tak... ANO. Muzete si vybrat na ktery urcity oddil to chcete nainstalovat. Format partitiony vam to nabidne v dalsi nabidce, doporucuji dat 'ano'. Prece jen je to lepsi na cistou partition dat novou instalaci OS uz jen kvuli mistu.

no este je otazne, ci je to RTM alebo OEM, ak je to OEM, tak v poho, pri tych RTM nikdy nevies, ako nastavili vyrobcovia unattended instalaciu. Vtedy to zvikne ale upozornit, ze vsetky data budu stratene.

mam RTM a je to v pohode na vsecko to jde stejne tak 3 instalatory z beta-obdobi
kamaradovi napr funguje betaverze v pohode jeste ted v ntb, uz ji tam ma 2 roky