» Poradna » Počítačové sítě

Jde do ASUS RT-N16 pripojit internet pres T-mobile USB modem?

Zdravim,mam ASUS RT-N16, v soucasne dobre pripojeny pres UPC modem, cili internet prichazi do routeru pres sitovy kabel. Mam ted nove USB modem od T-mobile a uvazuju, ze bych zrusil to UPC, nicmene kdyz jsem doma, tak by se mi hodilo mit internet v siti, protoze je k tomu pripojene internetove radio, televize a dalsi veci. Da se to nejak udelat (pripojit router k internetu pomoci USB modemu)? RT-N16 ma USB vstup, jen to asi nebude mit zadny ovladac na ten modem, rekl bych. Diky za kazdou raduFilip

Odpovědi na otázku

Nahraješ do něj Tomato Shibby firmware a v nastavení povolíš 3G modem.http://tomato.groov.pl/wp-content/gallery/screen...