» Poradna » Mobily

JBL Pulse 3 nebo JBL Flip 4?

Ahoj, kterému z nich dát přednost? Cena by mohla napovědět, ale zajímalo by mě jak moc připlácím za ty světelný efekty. Co si budeme povídat hodně se mi líbí a jelikož dost jezdím pod stan, najdu pro světýlka využití, ale nechci na úkor velké ztráty zvuku.https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/jbl-flip-4/https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/jbl-pulse-3/

Odpovědi na otázku

Tak snad si dokážeš parametry z produktových listů přečíst sám, ne? ...No dobrá, shrnu to za Tebe:Zvukové parametry udávají stejné nebo velice podobné (oba citlivost 80dB, blikátko zvládne o 5Hz nižší zvuk - 70 vs. 65 Hz) - takže oboje budou hrát plus/mínus stejně blbě.Blikátko má dvojnásobonou kapacitu baterie (3000 vs. 6000mAh), ale vydrží hrát jen o hodinu déle.Osobně bych nebral ani jeden z nich, blikátko je předražené přímo ku***sky.

Na to, co to je, to hraje celkem slusne. Doplnim, ze blikatko ma udajne i vyssi vykon (20W vs 16W).Flip hraje dobre, je dlouhodobe otestovany a vseobecne oblibeny. Blikatko neznam, ale bude to podobne, jen ta cena...

Jo, na ten rozdílnej výkon jsem zapomněl...

Jestli chceš něco kolem 4K, tak za mě Sony XB32 (ne 31), v téhle cenové relaci to immho hraje asi nejlíp, a má to partychain, takže kdyby si to potřeboval zesílit, koupíš druhej

Zdravím, já osobně bych se na ty světýlka vykašlal a koupil normální bezdrátový reprák. Sice to může být hezký pod stanem, ale tak prvních 5 minut pak to bude na obtíž. Přeci nechceš, aby to tam celý večer něco blikalo.

Starý sovětský tranzistorový radio mělo lepší zvuk než tyhle rádoby hnusy.Takže jestli je lepší jeden odpad nebo druhý ? Toť otázka?Technickým službám je to jedno.

Tohle vážně miluju, komentář který nic nepřidává do diskuze a jen shazuje výrobky o kterých zjevně nic nevíte. Jestli byly ty sovětský rádia tak skvělý, proč je nemáme všichni doma ?

Lidi jsou paka, co nadelas.JBL nejspis neslysel nikdy a radio uz si ani nepamatuje. :)Hlavne neco ocernit, ze...Ty JBL hrajou na male prenosne repro opravdu prekvapive dobre.