» Poradna » TV, audio a video

Jbl partybox 310 asi vada

Custe lidi mate jbl partybox 310 ja si myslim ze bedna hraje min jak ma ze to nehraje tak nahlas jak by melo stalo se to taky nekomu??

Odpovědi na otázku

Poslech přes YouTube music je třeba slabší než youradio, to hraje znatelně hlasitěji

Což je ovšem nesmysl, protože oboje je digitální a záleží jen a pouze na tom, jakou hlasitost zvolí autor konkrétní nahrávky.

Pokud si to myslíš, šup s tím na reklamační oddělení obchodu, kde jsi ho kupoval.

Jakože začla hrát míň se stejným zdrojem signálu a stejným trackem? Nebo se ti nezdá papírový výkon, pokud to druhý, tak prostě to tak je, na jedný akci kamarád měl Partybox 1100 a já RCF ART 935 tak jsme je přímo srovnali (byly napojený na jeden mixák), papírově (u těch JBL není nic uváděná žádná jiná hodnota než výkon) jsou to stejný bedny, ale ten reálný výkon (a hlavně podání) je úplně někde jinde.

To mě doslova jebe. Mám partybox 300 a má myslím kolem 240W ale když to dám na max, tak to má tak 150W. Hodně to dělají ty bassy, protože ty nejsou od toho aby dělali hluk. Jsou od toho aby byli hluboký a dunivý, tím pádem to tlumí celkový zvuk. Když máš ekvalizér a vypneš všechno a dáš na maximum basy, tak se ti bude rozpadat zeď, ale nic moc neuslyšís.

A jak jsi to poznal, že to má jen 150W?