Jbat1 pouze 2piny msi

H61M-P31 (G3) problém s biosem nevím jak vrátit bios do továrního nastavení,když mačkam f2 otevře se okno a v pravo dole je A3 jinak nic.Děkuji

Odpovědi na otázku

Návod na webu MSI není?

Twl hledáme to kámošem celý den

Jsou na to 2 postupy:a) oficiální:1. najdi si web MSI2. vyhledej záložku Podpora3. tam vyhledej desku4. stáhni návodb) rychlejší:1. otevři google.com nebo vyhledávací okénko v prohlížeči2. zadej H61M-P31. Už při zadávání našeptáváček nabídne verzi H61M-P31 manual3. klikni4. posuď relevantnost odkazů a jeden použij3.

Reset Biosu..vypni zdroj, vyjmi baterku z desky na cca 3 min.. .. nebo pomocí Jumperu - propojení dvou pinů - najdeš v manuálu, tedy pokud tato možnost na tvé desce existuje.. Chytré desky po resetu Biosu nabídnou nápovědu jak vejít do Biosu a opětovně jej nastavit .. např. F1Tvl.. děsně mě dojímají lidi, kteří pořádně ani neznají svoji desku v počítači.. To jsou základní věci.. !

Při zadání desky do Googlu vyskočí minimálně 5 odkazů na manuál. Dál jsem to nestudoval. Miluji lidi, kteří jdou rovnou do poradny, aniž by se pokusili to zjistit sami z příručky.

Tak jak už jsem psal hledám to celý den 😕 tak sorry!

Děkuji za odpověď hned jsem chytřejší a omlouvám se že neznám kámošovo desku 😅😇