Jazyky na PC

Co mám udělat, abych mohl na svém PC používat (psát a komunikovat např.na chat)ruský a francouzský jazyk? Prosím o radu tak abych ji jako začátečník pochopil. Díky! Honza.

Odpovědi na otázku

Predovšetkým nainštalovať "Vícejazyková podpora" najlepšie všetky aby si mal fonty pre jazyky.Potom nainštalovať klávesnicu pre ten-ktorý jazyk.Defaultne máš zrejme českú a anglickú klávesnicu.Tak si nainštaluj také aké potrebuješ a klávesovými skratkami si ich potom môžeš prepínať:)