Javascript predani hodnoty do formulare v iframe

Ahoja, kdo mi poradi s predanim hodonty do formulare v iframu. Predesilam, ze iframe tam byt musi, protoze formular je stahovan z jineho serveru.vkladani hodnoty mi pri testu na lokalu (hl. stranka i stranka v iframu je na localu) mi to funguje, lec pri ostrem pouziti mi to hlasi chybu "Permission denied to ger property HTMLDocument.forms" a v IE "Error: Access is denied"Lze toto nejak obejit nastavenim prohlizece ci scriptu.ciao ino

Odpovědi na otázku

povedal by som, ze konecne sa internet explorer zacal spravat ako normalny aspon trochu bezpecny prehliadac :))ked to testujes na localhoste, tak sa na to vztahuju pravidla lokalit y "local internet" a ta je benevolentnejsia voci roznym cross side scriptom a pod. Ak to testujes na ostrom serveri, bude to lokalita "internet" a tam je defaultne nastavena prisnejsia politika.To je aspon moja mienka podla toho co pises, ze ti to pise. Pomoze prestavenie prehliadaca, ale neviem ci je to dobra myslienka - skor by som to riesil nejakym server-side scriptom, ktory formular stiahne na server, aby minimalne domena bola rovnaka.

no, zkusim jeste chvilku badat...