» Poradna » Web a internet

Javascript - vložit text do textarey

Dobrý den,chtěl bych vložit do textarey v HTML pomocí JS nějaký předepsaný text. Zkoušel jsem už několik metod, ty ovšem přemažou celou textareu. Neexistuje nějaká možnost, jak pomocí JS vytvořit tlačítko, kterým by se vložil nějaký text do textarey bez smazání již napsaného textu v textarea?Děkuji.

Odpovědi na otázku

function appendTextareaText(textareaId, textForAppend) {var textArea = document.getElementById(textareaId);textArea.value += textForAppend;}

děkuji, zkusím to