» Poradna » Ostatní

Java

Zdravím, instaloval jsem javu a všechno bylo bez problemu až jsem si stahnul optifane do MC, který mi nejde otevřit protože mi to píše že java není kompletní a píše mi to : unable to install java - normalně jsem stahoval ze stranky javy (nekolikrat i ) ale proste nejde prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Co přesně to píše za chybu?

toto je ta chyba - unable to install java. Ma problem,ze z nejakeho dovodu Windows nema spravne zasociovane *.jar subory.

Jaký máš Windows (10, 7 atd.)