» Poradna » Počítačové sítě

JAVA web - HP ProCurve Switch 2824

Dobrý den,mám problém se dostat do administrace switche a sice:https://ibb.co/mSK54y2Neví někdo přímo jak zprovoznit chvilkově JAVU v nějakém prohlížeci. Zkoušel jsem starý IE - nic. Starý Firefox 52 ESR - nic, Firefox 48 nic, Chrome 40 - nic. Pořád ta samá hláška jako na obrázku. Také stažena nová verze Javy z oficiálních stránek - nic. Zkoušeny různé doplňky v nových prohlížečích - nic.Telnet je tam vyplej a CLI přes kabel to také neřeší. Switch je v hale pod stropem (nějakých 10 metrů) a nemám se tam jak dostat.Je tu prosím někdo, kdo toto resp. něco podobného také řešil a úspěšně vyřešil?

Odpovědi na otázku

A na pokus o připojení pomoc SSH to reaguje?

Napada me snad jen vyhrabat nekde stara WinXP. Tenhle management pres Javu byl vzdy zlo, co ja se natrapil s ruznymi iLO :(

Jinak naposledy (uz je to par let) jsem to vyresil pomoci MSIE a stare Javy, ale ted koukam ze Oracle uz nedovoli starou Javu stahnout :(

No ty kráso, to mi poser (pardon) Po hodině a půl všemožného zkoušení jsem se tam dostal:https://ibb.co/ZdN4TxFNakonec pomohla kombinace:Firefox 33 a Java_Runtime_Environment_(32bit)_v8_Update_121.Každopádně děkuji za odpovědi.

Nezbyva nez gratulovat :)