» Poradna » Ostatní

Java programovanie

Dobru den som zacinajuci programator v jave a chcel by som sa naucit ako urobit program ktory si vie niceo zapametat. Cize ked ho zapne na druhy krat zapameta si co som do neho daval pred tym. Vopred dakujem za odpovede.

Odpovědi na otázku

No tak se to nauč. Při ukončení si data ulož a při spuštění je načti.

Myslel som aby som nemusel vstupovat do zdrojoveho kodu ale aby si program pametal veci so vstupu

????!

"...som zacinajuci programator v jave..."Copak mu asi říká slovo: "algoritmus"?

Dost zmatena otazka. Pokud si ma neco "zapametat" musi si to neco nekam ulozit, u objektu serializovat. Pak se po spusteni (pokud to budes mit naprogramovane) na to neco podiva a nastreamuje do pameti a tim si na to neco opet vzpomene.