» Poradna » Ostatní

Java - pomoc

Čus.. zítra píšu zápočťák z prográmka a rád bych se toho předmětu již zbavil.. nebudu programátor nikdy v životě.. potřeboval bych vyřešit tenhle pro Javaře asi easy příklad :) kdyby se našla nějaká hodná duše, byl bych vděčný..Doplňte kód metody, která sečte dvojice odpovídajících si čísel ve dvou stejně velkých polích a výsledek uloží do instance ArrayList (Příklad a=[1, 3, 5,], b=[2, 4, 6,], sum[a,b] = [3, 7, 11]public ArrayList<Integer> sum(int[] a, int[] b) {}

Odpovědi na otázku

ArrayList<Integer> suma = new ArrayList<Integer>();for (int i=0; i < a.length; i++) suma.add(a[i] + b[i]);return suma;?