» Poradna » Windows (a jiné OS)

Jas

Zdravím, nejako sa mi podarilo asi odinštalovať ovládače grafiky. Spravil som všetko podľa milión návodov a keď ich aktualizujeme tak mám čiernu obrazovku, ako keby vypnutý jas. Keď ich zas odinstalujem, tak jas je normálny, ale rozlíšenie obrazovky je veľké a nepriehľadné a nejde iné nastaviť.Ďakujem za radu...

Odpovědi na otázku

Ty robis v tajnej sluzbe, alebo to je ina deformacia?

Mobil, tablet, notebook, stolne PC ...Aky OS? Ovladace ake, z akeho zdroja?

Notebook asus, windows7

Stáhni si ovladače na stránkách výrobce a instaluj je.

A grafiky ovládače

A jsi si jistý že instaluješ správné ovladače? Asi ne. Kdybys nebyl tak tajemný, a prozradil výše uvedené informace, určitě by ti někdo poradil.

Otevři si web výrobce zařízení, určitě tam má oddělení s podporou. Podle typového čísla si tam najdi ovladače na grafickou kartu pro svůj OS.