» Poradna » Notebooky

Jas displeje se pořád sám od sebe mění (Acer Aspire S3)

Ahoj, mám problém u ultrabooku Acer Aspire S3-392. Když si na obrazovce otevřu nějakou tmavší stránku nebo i jen tmavý obrázek, automaticky mi displej trošku ztmavne. Při přechodu na jasnou bílou stránku (youtube, seznam,...), displej zase pomalu zesvětlá. Je to hrozně otravný a nevím, co s tím. Jako první jsem samozřejmě vypnula možnost "Nastavovat mi jas obrazovky automaticky", pak jsem podle rad u podobnýho problému šla do "Ovládacího panelu pro HD grafiku Intel" a zkontrolovala, že v záložce "Napájení ze sítě" (jedu jenom na síť, na baterku skoro nikdy) mám nastavenej "Maximální výkon". Ještě mě napadlo, jestli by možná nepomohlo nějak vypnout světelný senzor, kvůli kterýmu se tohle nejspíš děje, ale zase mi díky tomu ve tmě sama od sebe svítí klávesnice, což je popravdě docela pohodlný OS mám Windows 10 Home, grafika je Intel HD Graphics Family, poskytnu další info, kdyby bylo třeba.Předem díky za rady.

Odpovědi na otázku

Vypadá to, že admini kravnou, tak se zeptám tady:http://www.zive.cz/poradna/chybny-certifikat... Při pokusu otevřít facebook.com se mi objeví varování o prošlém certifikátu 1.6.2014-1.6.2015 VMWare,none@vmware.com. v IE, chrome. Normálně z reálného OS, Vmware11 je nainstalován, ale nepoužívám ho. Na jiných https webech ten problém není.Pokud kouknu do Zobrazit síťová připojení, tak u aktivního připojení vůbec VMware network filter nefiguruje. Kde může být problém? Není to jen problém u nich (u zukraberga)? všiml až dnes, před 3 týdny(a možná dýle) to šlapalo, žádné zvláštní zásahy do pc jsem nedělal.Třeba se to odpíchne odsud.