» Poradna » Mobily

Jas a Grafika

Jas mám na maximum a stejně ó proti státním telefonům je tmavší a všiml jsem si že s kamarády máme stejnou hru ale mě tam chybí některé obrázky dá se stím něco prosím dělat ???

Odpovědi na otázku

Další kandidát na tupouna měsíce... Máš pocit, že tady má někdo křišťálovou kouli, aby uhodl, o jakém telefonu mluvíš a jak to máš nastavené???

Mám Lenovo A 606 a jas musím mít na maximum a stejně to není úplně ono když dám automatický tak je to moc tmavé

A srovnávals to s telefonem stejného typu? Každý typ telefonu má jinou kvalitu displeje a jiný jas.

Bohužel neměl jsem tu příležitost mít po ruce stejný typ ale tmavé je to hodně na filmy se nedá vůbec koukat jsou to černoši v tunelu

Mozno teba nastvait aj kontrast, gamu atd.a td, nielen jas.

Státní telefony měly vždycky vyšší jas...