Jarolim

Mám problém. V práci se mi začal z ničeho nic vypínat počítač... Zkoušel jsem vše vypojit (disk,dvd mechaniku, fdd), zkrátka zkusit jestli není špatný zdroj... Poté jsem počítač zapnul, nechal ho chvíli být (najel jsem do biosu) a šel dělat něco jiného... Za chvíli jsem ale cítli smrad a ze zdroje se kouřilo... Myslel jsem že je zdroj kaput, tak jsem zkusil jiný, ale ten za chvilku taky začal smrdět... Bojím se už do PC dát jiný zdroj... Nevíte čím to může být?????

Odpovědi na otázku

Jses si jisty, ze zdrojem koure byl zdroj?

Jo... U nás v kanclu se nekouří... Navíc jsem ten zdroj rozdělal a bylo to tam spálený...