» Poradna » Počítačové sítě

January 79% OFF

Na konci ledna mi prisla na mejl zprava s predmetem "January 79% OFF "a na zacatku unora mi prisla take prazdna zprava s predmetem "February 78% OFF". a nejlepsi na tom je ze tato zprava prisla jako ze z me mejlove adresy. Co to muze byt?

Odpovědi na otázku

Je to samozrejme SPAM a tvoja adresa ako odosielatela bola v hlavicke sfalsovana. A tieto spravy so zlavami sa vacsinou tykaju nelegalneho software-u, ci pripadne prostriedkov na zvacsenie muzskeho penisu...

Nejaky spammer Vam v lednu nabizel 79% slevu a v unoru 78%. Smazat, neresit.