Jakykoliv audio vstup do ipod dock konektoru

Mam Panasonic SA-pm42, bohuzel nema LINE-IN, ale ma ipod dock.
Potrebuji pripojit notebook k mini vezi.

Existuje nejaky kabel/zarizeni, ktere by umelo vstup na ipod dock z notebooku?
jack 3.5" -> ipod dock
bluetooth -> ipod dock

Nasel jsem toto:
cgi.ebay.com ...

a toto:
www.cablejive.com ...

ale oboji je amerika a ja to potrebuji mit do 14ti dnu doma.

Predem diky.

Odpovědi na otázku

Sorry, to je jinej..

Zajdi do libovlného elektrokšeftu, kup dva příslušné jacky a metr stíněné dvoulinky. Někoho, kdo ti to sletuje snad najdeš.

mini vez nema LINE IN (jack vstup) jak jsem jiz drive psal.

Zapojeni jack -> ipod dock tak si to klido spajim to neni problem, jen bych potreboval overene funkcni zapojeni -> vez testuje zdali je zarizeni pritomne - pise IPOD - NO DEVICE, zrejme to tedy nebude tak jednoduche.