» Poradna » Programy

Jaký zvolit ovladač ke graf. kartě GeForce FX 5200 v Linuxu?

Chtěl bych se zeptat, jaký zvolit ovladač ke grafické kartě GeForce FX 5200, aby se mi to nezobrazovalo bez 3D podpory...Zkouším tento operační systém úplně poprvé,na druhém počítači a mám tam OpenSUSE 10.2...Zadal jsem adresu ftp://download.nvidia.com/opensuse/10.2/i586/ a klikl na ftp://download.nvidia.com/opensuse/10.2/i586/x11-vi deo-nvidiaG01-100.14.19-1.1.i586.rpm - dal jsem otevřít pomocí zen-installer-dále OK-zadal heslo administrátora-chvíle vyhledávání-poté instalovat nvidia GL drivers-a pak nápis v tabulce,že řešení závislostí selhalo...Jde to udělat nějakým jiným způsobem? Díky

Odpovědi na otázku

en.opensuse.org ...

Je tam toho docela dost a moc se v tom nevyznám...