Jaký zdroj

Zdravím, poradí někdo s výpočtem zdroje? Prodejce uvádí, že pro RTX 2070S je doporučený zdroj 650W. Dle výpočtů na různých stránkách vyšlo okolo 440W. Mám zdroj 550W. Zda mám zvážit i nákup nového zdroje, nebo jestli bude stačit. Dík

Odpovědi na otázku

Doporučení jsou značně přehnaná kvůli tragickým zdrojům, co jsou také na trhu. Existují i 950W "zdroje", co to nedají. Kvalitní 550W zdroj stačí bohatě. Pokud máš kvalitní 550W zdroj, není se čeho bát. Ale to z pouhého počtu W nezjistíš, napiš přesný typ.

Jedná se o: Seasonic Focus GX 550W Gold

Pokud nemáte nějaké CPU, co žere jako tank, tak to ten zdroj zmákne s prstem v nose.

Mám AMD Ryzen 2600

Žádný problém.

Tak super a díky moc