Jaký zdroj ke grafice MSI GTX 970 4Gb?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jaký by jste mi doporučili zdroj k GTX 970Gb,za přiměřenou cenu,nechci zase extrémě drahý Díky moc za tipy

Odpovědi na otázku

minimálně Corsair CX. Mám ho na gtx980. A co zbytek PC?

CX jsou dobrý to vim,ale na mě trochu drahýJinak zbytek PC: AMD R3 2200GMSI B350M8Gb,DDR4,3200MHzSSD 120GbHDD 500Gb

CX není drahý . Nic levnějšího a alespoň trochu kvalitního neseženete

jestli nemáš aspon na Corsair CX 450 tak už jedině zdroje co vlastně ani nejsou zdroje

Měl jsem Corsair VS450,protože jsem jel na ING Vega 8 a jel v pohodě,ale na 970 bych chtěl radši něco silnějšího,mám známého který by mi mohl prodat jeho *Seasonic M12II-520W Evo 520W*,ten by stačil?

VS jsou nedoporučované zdroje. proč silnějšího. CX 450 ti to v pohodě zvládne

Četl jsem,že doporučený výkon zdroje od NVIDIA je 500W,navíc momentálně na CX 450 s penězi nedošahnu

ta grafika potrebuje cca 150 W, zbytek sestavy kdyz moc, tak 100 W. to ti ten VS utahne s prstem v nose.

VS450 sice nepatří mezi zdroje, které bych někomu doporučil koupit, nicméně štítkové hodnoty umí a s GTX 970 nebude mít problém. Takže když už ho máš, neřeš to a normálně ho použij.

přesně

Toho už jsem boužel prodal ,a ten Seasonic M12II-520W Evo 520W je dobrý zdroj?Protože bych ho měl za dobrou cenu

uz chapu, co znamena to Č.

Mám ho v PC od roku 2010 a táhne mi už asi třetí sestavu. Ale dnes bych si ho už nekoupil, protože už existují lepší. Dnes bych vzal minimálně CXM, ale spíš RMX nebo Seasonic Focus Plus. Mají záruku deset let. Ve výsledku vyjdou o dost levněji, než když kupuješ a prodáváš VS a podobné levné zdroje.

Seasonic M12II - jasně, proč ne, taky s ním mám dobré zkušenosti. Starší, ale kvalitní. Asi furt je to lepší než koupit sice novej, ale levnej šrot za pár stovek, když nejsou prachy na ten novej CX. Šrot by sice byl v záruce, ale když shoří, obvykle s sebou vezme něco dalšího (desku, disky, ...) a to už vám nikdo nenahradí.

koncepčřně je zastaralý.Třeba na alze je poměrně levně EVGA B500... 500W 80+ bronze a kvalitnou není až tak daleko od CX, před pár dny jsem kupoval za 1150.Ale pokud má VS450, tak mu to vystačí.